• Slajd 1
  • Slajd 3

 

Primus Anilana Cup 2017

ROCZNIK 2003

Czas gry: 2x15 minut w grupach, 2x20 minut w półfinałach, meczach niedzielnych oraz meczach o miejsca 9-12.

System gry: Mecze w grupie, następnie Grupa A łączy się z Grupą B. Grupa C łączy się z Grupą D ( z zaliczeniem meczów z grupy). Trzecie zespoły grają o miejsca 9-12.

Kara: 2 minuty

Czas dla trenera: 1 czas w ciągu całego meczu.

W dniach 25.08 i 26.08 (piątek,sobota)w hali Anilany zostanie otworzone stoisko oferujące profesjonalny asortyment sportowy partnera turnieju Primus Anilana Cup. Zachęcamy do odwiedzenia i zapoznania się z ofertą firmy ERIMA.

NAGRODY:

1 miejsce puchar, medale, dyplom, koszulki dla zawodników firmy ERIMA.

2 miejsce puchar, medale, dyplom, piłki dla zespołu firmy Erima.

3 miejsce puchar, medale, dyplom, bidony dla zawodników firmy Erima.

4-12 miejsce puchar, dyplom.

Najlepszy strzelec, MVP turnieju, najlepszy bramkarz – statuetka oraz nagroda rzeczowa.

Najlepszy zawodnik w zespole – statuetka oraz nagroda rzeczowa.

Trenerzy – nagroda rzeczowa.

Harmonogram gier

Rocznik 2003 – Hala Anilany ul. Sobolowa 1

GRUPA A

Anilana I Łódź

MDK Bartoszyce

Junak Włocławek

GRUPA B

Vive Kielce

Miś Gorzów

MKS Wieluń

GRUPA C

Pogoń Zabrze

MUKS Płock

Anilana II Łódź

GRUPA D

PMOS Chrzanów

KSSPR Końskie

MKS MOS Wrocław

Piątek 25.08 2X 15 minut

12:00 Anilana I Łódź – Junak Włocławek

12:40 Vive Kielce – MKS Wieluń

13:20 MUKS Płock – Anilana II Łódź

14:00 KSSPR Końskie – PMOS Chrzanów

14:40 Anilana I Łódź – MDK Bartoszyce

15:20 MKS Wieluń – Miś Gorzów Wlkp

16:00 Anilana II Łódź – Pogoń Zabrze

16:40 PMOS Chrzanów – MKS MOS Wrocław

17:20 Junak Włocławek – MDK Bartoszyce

18:00 Vive Kielce – Miś Gorzów Wlkp

18:40 Pogoń Zabrze – MUKS Płock

19:20 KSSPR Końskie – MKS MOS Wrocław

Sobota 26.08 2x 15 minut

8:00 C 2 – D 1

8:40 C 1 – D 2

9:20 A 3 – B 3 2 x 20 min

10:10 A 1 – B 2

10:50 A 2 – B 1

11:30 C 3 – D 3 2 x 20 min

12:20 C 2 – D 2

13:00 C 1 – D 1

13:40 A 3 – C 3 2 x 20 min

14:30 A 1 – B 1

15:10 A 2 – B 2

15:50 B 3 – D 3 2 x 20 min

2 x 20 minut

16:40 (AB2) – (CD4)

17:30 (AB4) – (CD3)

18:20 (AB2) – (CD1)

19:10 (AB1) – (CD2)

Niedziela 27.08 2 x 20 min

8:00 A 3 – D 3

8:50 mecz o VII miejsce 2003

9:40 mecz o V miejsce 2003

10:30 mecz o III miejsce 2004

10:40 C 3 – B 3 – Gimnazjum nr 35

11:20 mecz o III miejsce 2003

12:10 mecz o I miejsce 2004

13:00 mecz o I miejsce 2003

 

Harmonogram gier

Rocznik 2004 – Hala Centrum Sportu UŁ (AZS) ul. Styrska 20/24

GRUPA A

Anilana I Łódź

Wisła II Płock

Piotrkowianin Piotrków Tryb.

Krakowiak ’85 Kraków

GRUPA B

Anilana II Łódź

Włókniarz Konstantynów Łódzki

Wisła I Płock

Polonia Środa Wlkp

Piątek 25.08 2X 15 minut

12:00 Anilana I Łódź – Wisła II Płock

12:40 Anilana II Łódź – Wisła I Płock

13:20 Piotrkowianin Piotrków – Krakowiak Kraków

14:00 Anilana I! Łódź – Polonia Środa Wlkp

14:40 Anilana I Łódź – Piotrkowianin Piotrków

15:20 Wisła II Płock – Krakowiak Kraków

16:00 Anilana II Łódź – Włókniarz Konstantynów

16:40 Wisła I Płock – Polonia Środa Wlkp

17:20 Wisła II Płock – Piotrkowianin Piotrków

Sobota 26.08 2x 15 minut

9:00 Włókniarz Konstantynów – Polonia Środa Wlkp

9:40 Anilana I – Krakowiak Kraków

10:20 Włókniarz Konstantynów – Wisła I Płock

2 x 20 minut

11:00 A 2 – B 3

11:50 A 1 – B 4

12:40 A 3 – B 2

13:30 A 4 – B 1

14:30 Przegrani (A3 B2) – (A1-B4)

15:20 Przegrani (A2 B3) – (A4 B1)

16:10 Wygrani (A2 B3) – (A4 B1)

17:00 Wygrani (A3 B2) – (A1 B4)

Niedziela 27.08 2 x 20 min (hala Gimnazjum nr 35 ul. Czernika 1/3)

9:00 mecz o VII miejsce

9:50 mecz o V miejsce

10:40 C 3 –B 3 ( 2003 )

Mecz o III miejsce hala Anilany g.10:30

Finał – hala Anilany g. 12:10

Zakończenie turnieju ok. 14:15

 

Nasi Sponsorzy:  

 

 

 

 

Nasi Partnerzy:  

Politechnika Lodz
Profilaktyka i Zdrowie
CocaCola
Chojeńskie Centrum Ortopedyczno Rehabilitacyjne
FitFabric
American Bull